Het Team

 

Directie

Frank van Arkel 

Directeur

Tel.: 0578 573247   directie@de-violier.nl


Groepsleerkrachten

  
Denice vd Beld        
bouwcoördinator gr. 5 t/m 8 
dheindijk@de-violier.nl

Belinda Doornbos             IB gr. 1 t/m 4 bdoornbos@de-violier.nl
           

Anja Betting       
IBr gr. 5 t/m 8 
abetting@de-violier.nl


Ineke Warrink
bouwcoördinator gr.1 t/m 4

  iwarrink@de-violier.nl

Lilian de Bloois         
 lbloois@de-violier.nl


Femmy ten Hoven    ftenhoven@de-violier.nl



Nancy Buitenhuis      
nbuitenhuis@de-violier.nl


Esther Wegter      
ewegter@de-violier.nl


Romée Stijf 
rstijf@de-violier.nl


 Alex de Graaff         

agraaff@de-violier.nl 

 

 Emiel Diender   Vakleerkracht bewegings-onderwijs           
 ediender@de-violier.nl

 


Yvonne Nieuwenhuis 
 yverruijt@de-violier.nl


Willeke Pol         
wpol@de-violier.nl               


Ans ten Teije           
ateije@de-violier.nl               

    Evelien Ubels

eubels@de-violier.nl                             

 

Gonnie van Rijssen
gonnievanrijssen@de-violier.nl 

 

Overige medewerkers








 
          

  Betsy Holstege        Conciërge           bholstege@de-violier.nl

Marjo de Boer  gepensioneerd leerkracht ondersteunt groep 4 t/m 8 mboer@de-violier.nl
                   

   Loes Wernink  gepensioneerd leerkracht ondersteunt groep 1&2 lwernink@de-violier.nl