Het Team

 

Directie

Frank van Arkel 

Directeur

Tel.: 0578 573247   directie@de-violier.nl


Groepsleerkrachten

 
Tjapko Bakker
 tbakker@de-violier.nl
Belinda Doornbos             IB gr. 1 t/m 4 bdoornbos@de-violier.nl
           

Denice vd Beld       
bouwcoördinator gr. 5 t/m 8 
dheindijk@de-violier.nl

Ineke Warrink
bouwcoördinator gr.1 t/m 4 iwarrink@de-violier.nl

Anja Betting       
IBr gr. 5 t/m 8
abetting@de-violier.nl

Femmy ten Hoven    ftenhoven@de-violier.nl

Lilian de Bloois         
 lbloois@de-violier.nl

Nancy Buitenhuis     
nbuitenhuis@de-violier.nl




Romée Stijf 
rstijf@de-violier.nl

 

 

           

Alex de Graaff         
agraaff@de-violier.nl 
           

 

 Emiel Diender   Vakleerkracht bewegings-onderwijs             ediender@de-violier.nl

 

Yvonne Nieuwenhuis 
 yverruijt@de-violier.nl

Willeke Pol         
wpol@de-violier.nl               

Ans ten Teije           
ateije@de-violier.nl               

             

Evelien Ubels
eubels@de-violier.nl                             

 

Gonnie van Rijssen
gonnievanrijssen@de-violier.nl 

 

Overige medewerkers








 
          

  Betsy Holstege        Conciërge           bholstege@de-violier.nl
Marjo de Boer  gepensioneerd leerkracht ondersteunt groep 4 t/m 8 mboer@de-violier.nl
                   

   Loes Wernink  gepensioneerd leerkracht ondersteunt groep 1&2 lwernink@de-violier.nl